Ojców
Dnia 18 czerwca br. klasa pierwsza oraz trzecia „a” i „b” wraz z wychowawcami wyruszyli do Ojcowskiego Parku Narodowego. Po dotarciu na parking uczniowie udali się do Jaskini Łokietka, która zrobiła na nich wielkie wrażenie. Mogli tam podziwiać wspaniałe stalagmity i stalaktyty. Dreszczyk emocji wywoływały ciemne i wąskie przejścia. Następnie wąwozem Ciasne Skałki udali się do Bramy Krakowskiej i źródła miłości. Kolejnym celem wycieczki było Muzeum Przyrodnicze. Najpierw uczniowie zobaczyli film w projekcji 3D, który wyjaśniał kształtowanie się Ojcowskiego Parku Narodowego w przeciągu miliardów lat. W dalszej części głos pana przewodnika, płynący z głośnika oprowadzał uczniów po różnych salach, w których mogli podziwiać roślinność, zwierzęta i skały znajdujące się w Parku. Ostatnim celem wędrówki był przejazd z Ojcowa do Pieskowej Skały. Tam uczniowie mieli możliwość podziwiania Maczugi Herkulesa. Oprócz tego zwiedzili zamek na Pieskowej Skale i usłyszeli wiele legend związanych z tym miejscem. Końcowym etapem wycieczki był krótki posiłek w McDonaldzie w czasie drogi powrotnej.