PROTOKÓŁ NR1 Z WYBORÓW RADY RODZICÓW   

W  ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM

SZKOŁA  PODSTAWOWA  IM.  TADEUSZA  KOŚCIUSZKI

          PRZEDSZKOLE NR1 W KOSZARAWIE Z DNIA 29.09.2021 R.

 

 

 

SKŁAD PREZYDIUM:

 

PRZEWODNICZĄCA                              - EWELINA HAŁASEK LEBIODA

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO   - WIOLETA STERNAL

SKARBNIK                                             - BARBARA  ŁUKASZEK

SEKRETARZ                                           - MONIKA CIUĆKA

 

 

SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ RADY RODZICÓW:

 

PRZEWODNICZĄCY                               - KLAUDIA  MOC

ZASTĘPCA  PRZEWODNICZĄCEGO   - MAGDALENA LACH

CZŁONEK                                                  -NATALIA  JANOSZEK

 

 

CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW:

                                                      - MARTA GAWRON

                                                      -GABRIELA GANCARZ

 

 

            

            WYKAZ  RAD  KLASOWYCH W  ROKU  SZKOLNYM

                      2021/2022

ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO

SZKOŁA  PODSTAWOWA  IM. TADEUSZA  KOŚCIUSZKI

                       PRZEDSZKOLE NR1

 

PRZEDSZKOLE 1- MARTA  GAWRON - DELEGAT

                               - MAŁGORZATA  SUCHOŃ

                               - RENATA KARPETA

 

KLASA I                - KLAUDIA MOC - DELEGAT

                               - EWA TLAŁKA

                               - ANNA KĘPKA

 

KLASA II               - EWELINA HAŁASEK-LEBIODA - DELEGAT

                              - WIOLETA STERNAL

                              - MIROSŁAWA MAJDAK

 

KLASA III               - BARBARA ŁUKASZEK- DELEGAT

                              - MAGDALENA TOMASZEK

                              - EWA MYNARSKA     

 

KLASA  IV           - NATALIA  JANOSZEK - DELEGAT

                              - KINGA PINDEL

                              - BARBARA  LACH

 

KLASA V             - EWELINA HAŁASEK LEBIODA - DELEGAT

                              - AGNIESZKA  KOWALSKA

                              - DOROTA  FLAKA

                             

 

KLASA VII A           - MONIKA CIUĆKA  - DELEGAT                    

                              - RENATA  SZNAPKA

                              - MONIKA RACZEK     

 

KLASA VII B        - GABRIELA GANCARZ  - DELEGAT               

                            - SYLWIA  MĘTEL        

                            - JUSTYNA  MŁOCZEK

 

KLASA VIII         - MAGDALENA  LACH - DELEGAT                                                          

                            - MAŁGORZATA KUBICA

                             - MAGDALENA KLIŚ